Як відбувається процедура заміни скла на Apple Watch в Харкові від Сервісного Центру Apple iXpert, а також скільки коштує замінити скло на кожну модель?

Заміна скла Apple Watch Series 2 (ціна, гарантія, терміни)

Заміна скла Apple Watch Series 2

590 грн 3 міс від 40 хвилин

На жаль, яким би міцним не було скло на годиннику, повністю уникнути пошкодження просто неможливо, в наслідку якого на склі смарт годин з’являються тріщини і відколи. Пошкодження можуть виникнути, як і в результаті фізичних впливів, так і при недбалому використанні і сильному ударі. На жаль, навіть при незначному пошкодженні екрану або скла, звичайний власник Apple Watch не зможе повноцінно використовувати пристрій. Заміна скла на Apple Watch Series 2 є досить складною процедурою і без належних навичок і досвіду заміна скла може привести до більш серйозних наслідків. Перед тим, як нести свої смарт годинник в Наш Сервісний Центр, Ви можете ознайомитися з прикладами виконаних робіт в нашому інстаграм-акаунті – @apple_ixpert.

Заміна скла Apple Watch Series 3 (ціна, гарантія, терміни)

Заміна скла Apple Watch Series 3

2300 грн 3 міс від 40 хвилин

За статистикою нашої компанії, однією з найпоширеніших поломок на Apple Watch Series 3 є розбите сенсорне скло. Як і на всі попередні моделі Apple Watch, Ми пропонуємо першокласну заміну скла в найкоротші терміни. Apple Watch Series 3 вимагає індивідуального підходу майстра, і звичайно ж новітнього обладнання. Звертаючись до Нам в Сервісний Центр, Ви гарантовано отримуєте якісний і ефективний ремонт, а найголовніше відмінний настрій від виконаної роботи нашого майстра.

Заміна скла Apple Watch Series 4 (ціна, гарантія, терміни)

Заміна скла Apple Watch Series 4

3000 грн 3 міс від 40 хвилин

Заміна скла на Apple Watch Series 4 це дуже складний і кропіткий процес, для виконання якого необхідно зняти старе пошкоджене скло, підняти дисплей, очистити рамки від старого клею і пилу, і тільки після цього приступати до самої заміні скла. Звичайно ж, звичайний користувач продукції Apple не зможе зробити це в поодинці, виходячи з чого ми рекомендуємо Вам звернутися за допомогою в наш Сервісний Центр, де висококласні фахівці нашої команди якісно виконають заміну скла на своєму пристрої. З прикладами робіт нашого Сервісного Центру ви можете ознайомитися в нашому інстаграм-акаунті – @apple_ixpert.

Заміна скла Apple Watch Series 5 (ціна, гарантія, терміни)

Заміна скла Apple Watch Series 5

3000 грн 3 міс від 40 хвилин

У нашому Сервісному Центрі Ви зможете замінити скло на своїх Apple Watch Series 5 по дуже привабливою ціною і в зазначені терміни. З прикладами робіт нашого Сервісного Центру ви можете ознайомитися в нашому інстаграм-акаунті – @apple_ixpert.

Заміна скла Apple Watch Series 6 (ціна, гарантія, терміни)

Заміна скла Apple Watch Series 6

3700 грн 3 міс від 40 хвилин

Годинники від продукції Apple по праву вважаються одними з найнадійніших і міцних смарт годин, але, на жаль, як і всі інші гаджети, Apple Watch Series 6 при невеликому ударі об тверду поверхню можуть легко розбитися. Звертаємо Вашу увагу, якщо скло сильно розбите, рекомендується не сильно затягувати з ремонтом для того, щоб не призвести до інших більш серйозних наслідків. На всі 100% можна запевнити, заміна скла на Apple Watch Series 6 це досить трудомісткий процес, для виконання якого кваліфіковані майстри в нашому Сервісному Центрі використовують весь свій досвід і дороге устаткування, що дозволяє виконувати заміну скла досить якісно.

Заміна скла Apple Watch Series SE (ціна, гарантія, терміни)

Заміна скла Apple Watch Series SE

3200 грн 3 міс від 40 хвилин

У нашому Сервісному Центрі Ви зможете замінити скло на своїх Apple Watch Series SE за дуже привабливою ціною і в зазначені терміни. З прикладами робіт нашого Сервісного Центру ви можете ознайомитися в нашому інстаграм-акаунті – @apple_ixpert.

Графік роботи

Понеділок – субота з 10:00 до 19:00
Неділя – вихідний

Контакти Call-центру

(093) 01-000-86          (096) 01-000-86

Питання по заміні скла на iPhone, iPad, Apple Watch

👉 №1 Які терміни заміни скла?

Заміна скла на Apple Watch є вельми копіткої і складною роботою. Наші майстри використовують всі свої навички і дороге устаткування, для того щоб виконати заміну скла якісно і швидко. Терміни заміни скла залежать від самої моделі смартфона, в середньому терміни заміни скла – від 2 до 5 годин.

👉 №2 Яка гарантія на ремонт?

Заміна скла на старому дисплеї вимагає акуратної і делікатній роботи майстра, наш Сервісний Центр надає гарантію на роботу по заміні скла тільки на оригінальних дисплеях Apple Watch. Гарантія на скло – 3 місяці. Дізнатися всю детальну інформацію та проконсультуватися, можна за адресою – вулиця Сумська 82.

👉 №3 Яку якість скла використовується при заміні?

Скло є максимально наближене до оригіналу з усіма його властивостями. Оригінальні скла від компанії Apple не доступні нікому, тому ми використовуємо тільки якісні аналоги.

👉 №4 Які є знижки на заміну скла?

Щопонеділка у нас діє система знижок -7% на заміну скла. Отримати знижку в будь-який інший день тижня, можна заповнивши спеціальну форму на нашому сайті.

Заміна скла на Apple Watch Series 1/2/3/4/5/6/SE, Харків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.